5 mar 2020

Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia…” - te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbyły się w Publicznym Przedszkolu w Seceminie. Krasnoludki, Tygryski, Pszczółki, Biedronki, Puchatki i Smerfy w tych dniach zaprosiły do przedszkola swoje kochane babcie i dziadków.

Dzieci przygotowały dla wszystkich gości program artystyczny, recytowały wiersze, śpiewały piosenki i tańczyły, powróciły nawet czasy PRL-u. W ten sposób wnuczęta wyraziły swoją miłość i wdzięczność do ukochanych gości. Mali artyści z przejęciem odtwarzali swoje role, a czcigodni goście ze wzruszeniem odbierali czułe słowa, kierowane pod ich adresem. Niejednej babci i dziadkowi zakręciła się łza w oku.
Po występach dzieci wręczyły swoim ukochanym babciom i dziadkom przygotowane samodzielnie upominki i laurki z pięknymi życzeniami. W dalszej części uroczystości goście zostali zaproszeni na słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców naszych przedszkolaków.
Pełne radości i uśmiechu twarze zaproszonych gości pokazały nam, jak ważne są takie spotkania. To były naprawdę wyjątkowe dni.

Data utworzenia:2020-03-05
Data publikacji:2020-03-05