1 mar 2022

Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą, a ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe, na które przedszkolaki wyczekują od wielu tygodni. Bale karnawałowe, mimo pandemii, odbyły się również w naszym przedszkolu. By ograniczyć ryzyko związane z pandemią, każda z grup bawiła się w swojej sali.

Tego dnia od samego już rana w przedszkolu można spotkać było wróżki, królewny, piratów, rycerzy, policjantów, detektywów, strażaków, Spidermena, Batmana i wiele, wiele innych ciekawych postaci z bajek, baśni, świata magii.

Wystrój sal przedszkolnych przypominał wielką salę balową, na której dominowały kolorowe serpentyny i niezliczona ilość balonów. Wszystko to wprowadzało dzieci w radosny nastrój i jednocześnie zachęcało do wesołej, spontanicznej zabawy. Wychowawcy grup dołożyli wszelkich starań, by ten dzień dominował w liczne konkursy, zagadki, zadania i zabawy muzyczne.
W czasie przerw w tańcach dzieci miały możliwość słodkiego poczęstunku, przygotowanego przez rodziców w poszczególnych grupach. Po kilku chwilach wypoczynku muzyka znowu porywała wszystkich do tańca. To były fantastyczne dni obfite nie tylko w kolorowe przebrania, ale także radość, szczęście i wspaniałą zabawę.

Fotorelacja z balu dostępna w galerii oraz na Fb Publicznego Przedszkola w Seceminie.

• Powiększ zdjęcie SMERFY

SMERFY