WIZYTA ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA W PRZEDSZKOLU

8 gru 2022

5 grudnia z workiem pełnym prezentów w Publicznym Przedszkolu w Seceminie zawitał długo wyczekiwany gość.

Tego dnia od samego rana dzieci nadsłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka, co świadczyło o tym, że zbliża się nikt inny jak Święty Mikołaj.

Przedszkolaki były bardzo szczęśliwe, rozpromienione, a kiedy znalazły się blisko Świętego Mikołaja – troszkę zawstydzone.

Oprócz pełnego prezentów worka Święty Mikołaj przywiózł ze sobą dużo uśmiechu. Rozmawiał z dziećmi, zachęcał ich, aby były grzeczne, słuchały rodziców i pań w przedszkolu. Na zakończenie wszystkim przedszkolakom osobiście wręczył prezenty, dla każdego coś dobrego.

Cieszymy się, że Święty Mikołaj o nas pamiętał i czekamy na jego wizytę w przyszłym roku. Wizyta wyjątkowego gościa wprowadziła wszystkich w radosny klimat zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia.

Dziękujemy Święty Mikołaju :)

Data utworzenia:2022-12-08
Data publikacji:2022-12-08