SPOTKANIE Z POLICJANTAMI

24 lut 2023

Dnia 13.02.2023r. przedszkolaki z Publicznego Przedszkola w Seceminie miały okazję spotkać się z policjantami z Komendy Powiatowej Policji we Włoszczowie.

Podczas spotkania przedszkolaki przypomniały sobie zasady bezpiecznego poruszania się po drogach, jak reagować w sytuacjach różnych zagrożeń . Goście ostrzegali też przed osobami nieznajomymi z którymi nie wolno rozmawiać oraz wpuszczać ich do domu.  Zostały również przedstawione i zasady właściwego zachowania się podczas ataku psa. Wspólnie obejrzeliśmy też film edukacyjny na temat bezpieczeństwa podczas zabaw zimowych, przypomnieliśmy sobie również jakie numery alarmowe powinien znać każdy, aby wezwać pomoc w razie potrzeby. Dzieci wysłuchały policyjnych rad  oraz zadawały wiele interesujących pytań. Szczególnym zainteresowaniem wśród dzieci cieszyła się prezentacja policyjnej maskotki – koziołka Spoko.

Data utworzenia:2023-02-24
Data publikacji:2023-02-24