Przedszkole Publiczne w Seceminie

LISTY DZIECI W POSZCZEGÓLNYCH GRUPACH W ROKU SZKOLNYM 2022/2023

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

29 sie 2022

Grupa "Smerfy" (2019) 7:00-14:00

wychowawca : Kamila Wiśniewska

  1. Bieś Stanisław

  2. Brzózka Blanka

  3. Czok Jakub

  4. Dołowacki Piotr

  5. Drążkiewicz Kornelia

  6. Fidrych Kuba

  7. Grzesik Melania

  8. Gwiazda Piotr

  9. Huć Iga

  10. Kowalska Nadia

  11. Nowak Aleksander

  12. Nowak Maja

  13. Piątowska Michalina

  14. Piątkowski Mikołaj

  15. Pośpiech Oliwier

  16. Stępień Aleksander

  17. Śliwiński Mikołaj

  18. Zimoląg Miłosz

  19. Znojek Julian

 

Grupa "Tygryski" (2018/2019) 8.00-14.00

Wychowawca : mgr Anna Nowaczek

  1. Adamczyk Antoni

  2. Curyło Igor

  3. Domagała Iga

  4. Gil Sylwia
  5. Klimas Antoni

  6. Klimas Martyna

  7. Klimas Szymon

  8. Kowalski Bartosz

  9. Koza Antoni

  10. Kucharek Gabriel

  11. Lis Franciszek

  12. Nowacki Nikodem

  13. Oracz Zuzanna

  14. Pełka Aleksandra

  15. Pełka Lena

  16. Radomski Michał

  17. Siwek Jakub

  18. Tabor Szymon

  19. Tokarski Antoni

  20. Tomczyk Jakub

  21. Wcisło Filip

  22. Wiśniewski Julian

  23. Wizemberg Aleksander

  24. Wojnicki Kacper

  25. Zalas Natalia

 

Grupa "Pszczółki" (2016/2017) 8.30-14.00

Wychowawca : mgr Małgorzata Stochel

  1. Baran Michał

  2. Betcher Paulina

  3. Cichocka Oliwia

  4. Curyło Nikola

  5. Fatyga Filip

  6. Grabowski Mateusz

  7. Grzybek Marcel

  8. Jagieła Kacper

  9. Jasiński Kacper

  10. Karoń Jakub

  11. Klimas Wiktor

  12. Kotulska Nadia

  13. Kucharek Anastazja

  14. Kurzak Grzegorz

  15. Nowak Michał

  16. Piątkowska Natalia

  17. Pietralik Barbara

  18. Szymańska Vanessa

  19. Śliwińska Nina

  20. Wawrzak Marcel

  21. Wojtasik Natalia

  22. Zasuń Nikola

  23. Ziółkowska Oksana

 

Grupa "Puchatki" (2017) 9.00-15.00

Wychowawca : mgr Diana Lis

  1. Bartyzel Barbara

  2. Buza Oliwia

  3. Chudy Bartłomiej

  4. Ciupiński Jakub

  5. Dołowacki Filip

  6. Dyszkowska Marta

  7. Dziewięcki Piotr

  8. Glinka Oliwia

  9. Głodkowska Helena

  10. Gosek Adrianna

  11. Kostecki Jakub

  12. Kozera Liliana

  13. Lentas Kajetan

  14. Lutek Oliwier

  15. Musiał Alicja

  16. Pośpiech Łucja

  17. Sadowska Zuzanna

  18. Sikorska Maja

  19. Słomińska Oliwia

  20. Sobala Oliwier

  21. Ślęzak Marcelina

  22. Wiekiera Julia

  23. Wójcińska Anna

  24. Zawartko Jan

  25. Zborowska Natalia

 

Grupa "Biedronki" (2018) 9.00-16.00

Wychowawca : mgr Beata Polak

  1. Baran Gabriela

  2. Brych Natan

  3. Brzózka Zofia

  4. Chudy Hanna

  5. Dróżdź Dominik

  6. Fatyga Pola

  7. Jagieła Kinga

  8. Jędras Miłosz

  9. Kowalczyk Ksawery

  10. Kowalska Emilia

  11. Leciński Karol

  12. Lentas Kaja

  13. Łysakowska Zuzanna

  14. Marczak Antonii

  15. Piątkowska Klara

  16. Pietralik Antonii

  17. Pośpiech Błażej

  18. Szymańska Jessica

  19. Śliwiński Fabian

  20. Wasilewski Eryk

  21. Wdowiak Wiktor

  22. Wilk Kajetan

  23. Wilk Łucja

  24. Wójcik Alan

  25. Zalas Antonina

 

Grupa "Krasnoludki" 9.00-14.30

Wychwawca : mgr Urszula Przepiórkowska

  1. Bem Aleksandra

  2. Chmielewski Gustaw

  3. Fatyga Nela

  4. Gielniewski Miłosz

  5. Gosek Artur

  6. Gul Emilia

  7. Kijas Franciszek

  8. Kowalski Michał

  9. Lentas Kuba

  10. Luboń Wiktoria

  11. Magdziarz Miłosz

  12. Majewska Nadia

  13. Musiał Inga

  14. Pawlik Barbara

  15. Pigulak Aleksandra

  16. Stefańska Pola

  17. Sztajnowska Lena

  18. Śnigucka Oliwia

  19. Wasik Gabriela

  20. Wcisło Emil

  21. Wiśniewski Emil

  22. Zalas Sebastian

  23. Zasuń Nina

  24. Zimoląg Mikołaj

  25. Znojek Jakub

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2022-08-29
Data publikacji:2022-08-29
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:566