ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

„Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula"

Pod koniec listopada pluszowe misie opanowały Publiczne Przedszkole w Seceminie. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. A wszystko z okazji Święta Pluszowego Misia.

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

13 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości, którą dla całej społeczności przedszkolnej przygotowały dzieci z grup: Smerfy i Pszczółki.

SZKOŁA DO HYMNU - NARODOWE SPIEWANIE HYMNU POLSKI

Przejdź do - SZKOŁA DO HYMNU - NARODOWE SPIEWANIE HYMNU POLSKI

8 listopada o symbolicznej godzinie 11:11 włączyliśmy się do wspólnego odśpiewania hymnu Polski "Mazurka Dąbrowskiego" w ramach akcji "Szkoła do hymnu". Przedsięwzięcie to wspólna inicjatywa Ministra Edukacji Narodowej oraz Rady Dzieci i Młodzieży.

DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI (SMERFY, PUCHATKI)

Przejdź do - DZIEŃ ŻYCZLIWOŚCI (SMERFY, PUCHATKI)

"Jest taka kraina, gdzie dzień uśmiechem się zaczyna.

Kiedy staniemy tak naprzeciw siebie,

Ty uśmiechnij się do mnie, a ja do Ciebie".

21 Listopada przypada Światowy Dzień Życzliwości i Pozdrowień. To niezwykle ważne święto. Jest to wspaniała okazja, aby okazać swoją życzliwość innym.

URODZINY GRUPY - BIEDRONKI

Na taki dzień jak ten, 28 października 2019 roku, dzieci 4 i 5 letnie czekały od samego początku września. Przygotowywały się poznając min. piosenki, tańce, poznawały tajniki dobrej zabawy, aż wreszcie stało się. Tego dnia dzieci wraz z Wychowawczynią panią Krysią świętowały Urodziny grupy „BIEDRONKI”.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: