POWITANIE WIOSNY

Przyjście nowej pory roku – wiosny jest doskonałą okazją do tego, by uzmysłowić dzieciom, jak wielkie bogactwo niesie ze sobą budząca się do życia przyroda. W naszym przedszkolu przygotowania do pożegnania zimy i powitania wiosny zaczęły się kilka dni wcześniej. Zmieniła się dekoracja przedszkola z zimowej na wiosenną. W salach zazieleniły się kąciki przyrody. Dzieci podlewały wiosenne kwiaty – żonkile, hiacynty i cebule, z których wyrośnie szczypiorek. Nie zabrakło również prac plastycznych, dotyczących pierwszych zwiastunów wiosny.

SPOTKANIE Z WETERYNARZEM

W dniu 31 stycznia 2019 r. w naszym przedszkolu odbyło się bardzo interesujące spotkanie. W ramach bibliotecznego cyklu dla dzieci "Co ze mnie wyrośnie" przedszkolaki spotkały się z lekarzem weterynarii Panem Jarosławem Kraszewskim, który  opowiadał o ciekawostkach, niebezpieczeństwach oraz codziennej pracy weterynarza.

DZIEŃ KOTA

W lutym dzieci z Publicznego Przedszkola w Seceminie obchodziły nietypowe święto „Światowy Dzień Kota”.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Dziś dla babci słońce mamy i całuski dla dziadziusia, dziś życzenia wnuczek składa i piosenki śpiewa wnusia…” - te słowa można było usłyszeć podczas uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka, które odbyły się w dniach od 8 do 15 lutego 2019 roku w Publicznym Przedszkolu w Seceminie.

BAL KARNAWAŁOWY

19 lutego 2019r. w Publicznym Przedszkolu w Seceminie odbył się Bal Karnawałowy.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: