BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy to jedno z najbardziej wyczekiwanych przez dzieci wydarzeń w naszym przedszkolu. Gdy wreszcie nadszedł ten dzień, już od wejścia można było wyczuć niecodzienny nastrój. Opowiadaniom, dyskusjom i wzajemnemu podziwianiu nie było końca. Po śniadaniu, już wszyscy gotowi do zabawy, rozpoczęli bal.

CZEKOLADOWY AUTOBUS

W listopadzie przed naszym przedszkolem po raz pierwszy zaparkował Czekoladowy Autobus. W wyjątkowym autobusie odbyły się czekoladowe warsztaty, w których wzięły udział dzieci z wszystkich grup przedszkolnych: Krasnoludki, Tygryski, Smerfy, Puchatki, Pszczółki oraz Biedronki.

JASEŁKA

Okres świąt Bożego Narodzenia to czas pełen radości, magii i czarów. Czas spełniania marzeń i okazywania sobie wzajemnie miłości. Aby podkreślić wyjątkowy charakter tych Świąt, już tradycyjnie jak co roku w naszym przedszkolu odbyły się jasełka.

TWORZENIE OZDÓB CHOINKOWYCH - BIEDRONKI

Przejdź do - TWORZENIE OZDÓB CHOINKOWYCH - BIEDRONKI

Czas przed Świętami Bożego Narodzenia to zwykle czas radości, oczekiwania na coś, np.  niespodziankę, choinkę, coś pysznego, itd. Dla wielu osób to również czas własnoręcznie przygotowywanych ozdób choinkowych, stroików świątecznych, upominków.

POKAZ MODY FOLKLORYSTYCZNEJ I PATRIOTYCZNEJ

Przejdź do - POKAZ MODY FOLKLORYSTYCZNEJ I PATRIOTYCZNEJ

MIKOŁAJ W PRZEDSZKOLU

Oczekując upragnionego Gościa dzieci z niecierpliwością nasłuchiwały dźwięku dzwoneczków, które słychać było już z daleka i świadczyło to o tym, że do przedszkola zbliża się nikt inny, jak Święty Mikołaj we własnej osobie.

ANDRZEJKI

W listopadzie  obchodziliśmy w  naszym przedszkolu Andrzejki. W każdej grupie przedszkolaki chciały zajrzeć w przyszłość, sprawdzić co je czeka. Przygotowane rekwizyty oraz kostiumy naszych przedszkolaków, stworzyły odpowiedni nastrój sprzyjający przepowiedniom.

ZAKOŃCZENIE PROJEKTU "NOWA EDUKACJA PRZEDSZKOLNA W SECEMINIE"

Przejdź do - ZAKOŃCZENIE PROJEKTU "NOWA EDUKACJA PRZEDSZKOLNA W SECEMINIE"

29 listopada 2019 roku w Publicznym Przedszkolu w Seceminie miało miejsce oficjalne zakończenie projektu pn. „Nowa edukacja przedszkolna w Seceminie”. Projekt ten był współfinansowany przez Unię Europejską w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

ŚWIĘTO PLUSZOWEGO MISIA

„Miś jest mały i puchaty
Miś jest fajny i kudłaty
Miś jest gruby jak ta kula
Misia zawsze się przytula"

Pod koniec listopada pluszowe misie opanowały Publiczne Przedszkole w Seceminie. „Przybyły” ze swoimi małymi właścicielami, aby bawić się, świętować i uczyć. A wszystko z okazji Święta Pluszowego Misia.

ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI

13 listopada w naszym przedszkolu odbyła się uroczysta akademia z okazji Święta Niepodległości, którą dla całej społeczności przedszkolnej przygotowały dzieci z grup: Smerfy i Pszczółki.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację: