Ogłoszenia

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

REKRUTACJA UZUPEŁNIAJĄCA NA NOWY ROK SZKOLNY

‼️Informujemy, że w wyniku zakończonego postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego wszyscy kandydaci, których rodzice złożyli wniosek o przyjęcie do  Publicznego Przedszkola w Seceminie na rok szkolny 2024/2025 zostali przyjęci. Listy wszystkich dzieci przyjętych dostępne są w zakładce Pliki do pobrania.

REKRUTACJA DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W SECEMINIE NA ROK SZKOLNY 2024/2025

‼️Informujemy, że w wyniku zakończonego postępowania rekrutacyjnego oraz postępowania uzupełniającego wszyscy kandydaci, których rodzice złożyli wniosek o przyjęcie do  Publicznego Przedszkola w Seceminie na rok szkolny 2024/2025 zostali zakwalifikowani.

DYŻUR WAKACYJNY

‼️Informujemy, że w wyniku zakończonego postępowania rekrutacyjnego dotyczącego dyżuru wakacyjnego w Publicznym Przedszkolu w Seceminie wszystkie dzieci, których rodzice złożyli wniosek o przyjęcie na dyżur zostały przyjęte. Zebranie z rodzicami tych dzieci odbędzie się w dniu 17 czerwca 2024r. o godzinie 16.00 w Publicznym Przedszkolu w Seceminie.
 
 

DYŻUR WAKACYJNY

W dniach od 13 do 17 maja 2024r. w Publicznym Przedszkolu w Seceminie trwają zapisy na dyżur wakacyjny. Wniosek o przyjęcie dziecka na dyżur wakacyjny dostępny jest u Dyrektora przedszkola oraz na stronie internetowej placówki.

LISTA KANDYDATÓW PRZYJĘTYCH DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W SECEMINIE W ROKU SZKOLNYM 2024/2025

 

LISTA KANDYDATÓW

PRZYJĘTYCH DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W SECEMINIE

NA ROK SZKOLNY 2024/2025

 

 

 

ROK 2020:

  1. DZIEWIĘCKI MARCIN

  2. SYNOWIEC ZOFIA

  3. WYLOT MILENA

  4. ŻMUDA ALEKSANDER

 

ROK 2021:

  1. BEM NATALIA

  2. CICHOŃ SEBASTIAN

  3. CUPRIAN LEON

  4. GŁODKOWSKI ANTONI

  5. GOSEK ALEKSANDER

  6. LUBOŃ SZYMON

  7. TABOR ALEKSANDER

  8. TYLKO BLANKA

  9. TYSARCZYK MARIA

  10. SOBCZYK OLIWIER

  11. SZYDŁOWSKA KAROLINA

  12. WIŚNIEWSKA HANNA

  13. ZALAS LAURA

  14. ZAROTYŃSKA ZUZANNA

  15. ZAWADZKI ALAN

     

ROK 2022:

  1. DRĄŻKIEWICZ LENA

  2. DRÓŻDŻ MARCEL

  3. PIĄTKOWSKA OLIWIA

     

 

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W SECEMINIE NA ROK SZK. 2024/2025

 

LISTA KANDYDATÓW ZAKWALIFIKOWANYCH

DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W SECEMINIE

NA ROK SZKOLNY 2024/2025

 

 

 

ROK 2020:

  1. DZIEWIĘCKI MARCIN

  2. SYNOWIEC ZOFIA

  3. WYLOT MILENA

  4. ŻMUDA ALEKSANDER

 

ROK 2021:

  1. BEM NATALIA

  2. CICHOŃ SEBASTIAN

  3. CUPRIAN LEON

  4. GŁODKOWSKI ANTONI

  5. GOSEK ALEKSANDER

  6. LUBOŃ SZYMON

  7. TABOR ALEKSANDER

  8. TYLKO BLANKA

  9. TYSARCZYK MARIA

  10. SOBCZYK OLIWIER

  11. SZYDŁOWSKA KAROLINA

  12. WIŚNIEWSKA HANNA

  13. ZALAS LAURA

  14. ZAROTYŃSKA ZUZANNA

  15. ZAWADZKI ALAN

     

ROK 2022:

  1. DRĄŻKIEWICZ LENA

  2. DRÓŻDŻ MARCEL

  3. PIĄTKOWSKA OLIWIA

     

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Przejdź do - REKRUTACJA NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Termin składania wniosku o przyjęcie dziecka do przedszkola na rok szkolny 2024/2025 - od 7.03.2024r. do 29.03.2024r. Wnioski są dostępne u Dyrektora placówki oraz na stronie internetowej http://www.przedszkolesecemin.pl/ w zakładce OGŁOSZENIA - pliki do pobrania. Zapraszamy do zapisów!

HARMONOGRAM REKRUTACJI DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W SECEMINIE NA ROK SZKOLNY 2024/2025

Przejdź do - HARMONOGRAM REKRUTACJI DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W SECEMINIE NA ROK SZKOLNY 2024/2025


HARMONOGRAM REKRUTACJI

DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W SECEMINIE

NA ROK SZKOLNY 2024/2025


 

Lp.

Rodzaj czynności

Termin 

w postępowania rekrutacyjnym

Termin

w postępowaniu uzupełniającym

 

1

Składanie wniosków o przyjęcie do przedszkola wraz z dokumentami potwierdzającymi spełnianie przez kandydata warunków lub kryteriów rekrutacyjnych

 

07 marca –

29 marca 2024r.

 

28 – 29 maja 2024r.

 

2

Weryfikacja przez komisję rekrutacyjną wniosków i dokumentów, o których mowa w wierszu nr 1 niniejszej tabeli oraz wykonanie przez przewodniczącego komisji rekrutacyjnej czynności wymienionych w ustawie prawo oświatowe.

3 - 5 kwietnia 2024r.

3–4 czerwca 2024r.

3

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów zakwalifikowanych i kandydatów niezakwalifikowanych.

8 kwietnia 2024r.

6 czerwca 2024r.

4

 Potwierdzenie przez rodzica kandydata woli przyjęcia w postaci pisemnego oświadczenia

9-16 kwietnia 2024r.

10-11 czerwca 2024r.

5

Podanie do publicznej wiadomości przez komisję rekrutacyjną listy kandydatów przyjętych i kandydatów nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym.

18 kwietnia 2024r.

14 czerwca 2024r.

 

LISTY DZIECI W POSZCZEGÓLNYCH ODDZIAŁACH

LISTA DZIECI W POSZCZEGÓLNYCH ODDZIAŁACH W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU W SECEMINIE W ROKU SZKOLNYM 2023/2024

 

Grupa Pszczółki (2020) 7.00-14.00

wychowawca: mgr Małgorzata Stochel

  1. CABAN HANNA

  2. CHMIELEWSKI ALEKSANDER

  3. CIERPIŃSKA WIKTORIA

  4. CIERPIŃSKI SZYMON

  5. GIL TYMON

  6. GLINKA LENA

  7. GLINKA ZOFIA

  8. JAGIEŁA KUBA

  9. JĘDRAS ALAN

  10. KOROTNYTSKYI DMYTRO

  11. KUCHAREK ANTONINA

  12. KUCHAREK JULIAN

  13. PIĄTKOWSKA POLA

  14. PIĄTKOWSKI MARCEL

  15. PIERZCHNICA ALICJA

  16. RAK MAGDALENA

  17. ŚLĘZAK JAKUB

  18. WASIK ALICJA

  19. WASILEWSKI OSKAR

  20. WYDRYCH NATALIA

 

Grupa Krasnoludki (2020, 2019) 8.00-14.00

wychowawca: mgr Urszula Przepiórkowska

  1. ADAMCZYK ANTONI

  2. BIEŚ STANISŁAW

  3. GRUDNIEWSKI MIŁOSZ

  4. KRZYSZTOFIK KRYSTYNA

  5. LIS FRANCISZEK

  6. MALICKI TYMON

  7. MARCINKOWSKA ALICJA

  8. ORZECHOWSKI TADEUSZ

  9. PEŁKA LENA

  10. RAK ALICJA

  11. SIKORSKI MICHAŁ

  12. SIWEK JAKUB

  13. SZLACHETA OLIVIA

  14. TABOR SZYMON

  15. WASIK DOMINIK

  16. WCISŁO FILIP

  17. WEŁNA KACPER

  18. WIŚNIEWSKA LAURA

  19. WIŚNIEWSKI JULIAN

  20. WÓJCIK BARBARA

  21. WYDRYCHIEWICZ JAKUB

  22. ZIÓŁKOWSKA TATIANA

  23. ŻMUDA ALEKSANDER

 

Grupa Smerfy (2019) 9.00-16.00

wychowawca: mgr Kamila Wiśniewska

  1. ADAMCZYK POLA

  2. BRZÓZKA BLANKA

  3. CZOK JAKUB

  4. DOŁOWACKI PIOTR

  5. DOMAGAŁA IGA

  6. DRĄŻKIEWICZ KORNELIA

  7. FIDRYCH KUBA

  8. GRZESIK MELANIA

  9. GWIAZDA PIOTR

  10. HOMA KACPER

  11. HUĆ IGA

  12. KOWALSKA NADIA

  13. KOZA ANTONINA

  14. NOWAK ALEXANDER

  15. NOWAK MAJA

  16. PIĄTKOWSKA MICHALINA

  17. PIĄTKOWSKI MIKOŁAJ

  18. POŚPIECH OLIWIER

  19. STĘPIEŃ ALEKSANDER

  20. ŚLIWIŃSKI MIKOŁAJ

  21. WARDZYK IGOR

  22. WAWRZAK AMELIA

  23. ZALAS NATALIA

  24. ZIMOLĄG MIŁOSZ

  25. ZNOJEK JULIAN

 

Grupa Biedronki (2018) 9.00-15.00

wychowawca: mgr Beata Polak

  1. BARAN GABRIELA

  2. BRYCH NATAN

  3. BRZÓZKA ZOFIA

  4. CHUDY HANNA

  5. DRÓŻDŻ DOMINIK

  6. FATYGA POLA

  7. JAGIEŁA KINGA

  8. JĘDRAS MIŁOSZ

  9. KOWALCZYK KSAWERY

  10. KOWALSKA EMILIA

  11. LECIŃSKI KAROL

  12. LENTAS KAJA

  13. MARCZAK ANTONI

  14. PIĄTKOWSKA KLARA

  15. PIETRALIK ANTONI

  16. POŚPIECH BŁAŻEJ

  17. SZYMAŃSKA JESSICA

  18. ŚLIWIŃSKI FABIAN

  19. WASILEWSKI ERYK

  20. WDOWIAK WIKTOR

  21. WILK KAJETAN

  22. WILK ŁUCJA

  23. WÓJCIK ALAN

  24. ZALAS ANTONINA

 

Grupa Tygryski (2017, 2018) 9.00-14.30

wychowawca: mgr Anna Nowaczek

  1. CICHOCKA OLIWIA

  2. CURYŁO IGOR

  3. FATYGA FILIP

  4. FILOCHA NATALIA

  5. GIL SYLWIA

  6. GRABOWSKI MATEUSZ

  7. KLIMAS ANTONI

  8. KLIMAS MARTYNA

  9. KLIMAS SZYMON

  10. KOROTNYTSKA ANASTASIA

  11. KOWALSKI BARTOSZ

  12. KUCHAREK GABRIEL

  13. ORACZ ZUZANNA

  14. PANEK STANISŁAW

  15. PEŁKA ALEKSANDRA

  16. POŚPIECH AGATA

  17. SHYMKO VLADYSLAV

  18. SIKORA ANTONI

  19. STEFAŃSKI OSKAR

  20. TOKARSKI ANTONI

  21. TOMCZYK JAKUB

  22. WEŁNA MIKOŁAJ

  23. WIZEMBERG ALEKSANDER

  24. WOJNICKI KACPER

  25. ZASUŃ NIKOLA

 

Grupa Puchatki (2017) 8.30-14.00

wychowawca: mgr Diana Lis

  1. BARTYZEL BARBARA

  2. BUZA OLIWIA

  3. CHUDY BARTŁOMIEJ

  4. CIUPIŃSKI JAKUB

  5. DOŁOWACKI FILIP

  6. DYSZKOWSKA MARTA

  7. DZIEWIĘCKI PIOTR

  8. GLINKA OLIWIA

  9. GŁODKOWSKA HELENA

  10. GOSEK ADRIANNA

  11. KOSTECKI JAKUB

  12. KOZERA LILIANA

  13. LENTAS KAJETAN

  14. LUTEK OLIWIER

  15. MUSIAŁ ALICJA

  16. POŚPIECH ŁUCJA

  17. SADOWSKA ZUZANNA

  18. SIKORSKA MAJA

  19. SŁOMIŃSKA OLIWIA

  20. SOBALA OLIWIER

  21. ŚLĘZAK MARCELINA

  22. WIEKIERA JULIA

  23. WÓJCIŃSKA ANNA

  24. ZAWARTKO JAN

  25. ZBOROWSKA NATALIA


ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2023/2024  W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU W SECEMINIE -  O4.09.2023 (PONIEDZIAŁEK)

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2016-06-15
Data publikacji:2016-06-15
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:20006