Z życia przedszkola

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

DZIEŃ ZIEMI W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU W SECEMINIE

Przejdź do - DZIEŃ ZIEMI W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU W SECEMINIE

Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

W dniu 22 marca 2021 r. dzieci z Publicznego Przedszkola w Seceminie wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie ,,pożegnania zimy- powitania wiosny”. Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyjątkowe wydarzenie. Ogromne emocje wśród naszych przedszkolaków, wzbudziły już same przygotowania.

DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca w Publicznym Przedszkolu w Seceminie również świętowaliśmy tę okazję.. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - GRUPA "PSZCZÓŁKI"

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu 2020 r. po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

BAL KARNAWAŁOWY

Bal karnawałowy to dla przedszkolaków niezwykły czas, często wyczekiwany przez wiele tygodni.

W naszym przedszkolu w tym dniu już od rana było bardzo wesoło. Sale wyglądały bajecznie i kolorowo, przystrojone serpentynami i balonami. Przepięknie przebrane dzieci z dumą prezentowały wymyślne stroje.

JASEŁKA

Przejdź do - JASEŁKA

Niewątpliwie okres Bożego Narodzenia to czas wyjątkowy, pełen radości, refleksji i nadziei. W dobrym przeżyciu Bożego Narodzenia pomaga świadome pielęgnowanie tradycyjnych zwyczajów i rytuałów świątecznych. W Publicznym Przedszkolu w Seceminie jednym z nich właśnie Jasełka, czyli widowisko o Bożym Narodzeniu, którego treścią jest historia narodzenia Pana Jezusa.

MIKOŁAJKI

Przejdź do - MIKOŁAJKI

 Mikołajki w naszym przedszkolu, to jeden z najbardziej oczekiwanych przez dzieci dni w roku. Przygotowują się do niego starannie wszystkie grupy. Od kilku dni słychać było w korytarzach przedszkolnych wesoły śpiew wychowanków przy dźwięcznych nutach radosnych piosenek.

 

"ALICJA ONLINE" INTERAKTYWNE SPOTKANIE Z BAJKĄ

Przejdź do - "ALICJA ONLINE" INTERAKTYWNE SPOTKANIE Z BAJKĄ

W dniu 1 grudnia 2020r. Katolicki Teatr Edukacji przygotował dla naszych przedszkolaków niezwykły spektakl, dzięki któremu mogli jak co roku obcować z teatrem, sztuka i magią. Zgodnie z zasadami bezpieczeństwa aktorzy w naszym przedszkolu pojawili się dzięki połączeniu online.

ODKRECAMY, ZBIERAMY, POMAGAMY - "ZAKRĘCONA AKCJA DLA NATALKI"

Przejdź do - ODKRECAMY, ZBIERAMY, POMAGAMY - "ZAKRĘCONA AKCJA DLA NATALKI"

Zbieranie nakrętek to wciąż jedna z najpopularniejszych akcji charytatywno-ekologicznych polegająca na łączeniu przyjemnego z pożytecznym. "Zakręcona akcja" w naszym przedszkolu polega na zbieraniu plastikowych zakrętek, które natępnie są odsprzedawane jako surowiec do firmy recyklingowej, która przekazuje środki finansowe na subkonto OPP. W przypadku Natalki, której pomagamy jest to subkonto pomocy osobom niepełnosprawnym "Słoneczko".

WARSZTATY TWORZENIA KARTEK ŚWIĄTECZNYCH

Przejdź do - WARSZTATY TWORZENIA KARTEK ŚWIĄTECZNYCH

Ponieważ zbliżało się Boże Narodzenie, nadszedł czas, aby zacząć świąteczne przygotowania. 15 grudnia 2020 roku w Publicznym Przedszkolu w Seceminie w ramach akcji Ministerstwa Edukacji Narodowej „Razem na Święta” 2020, zostały zorganizowane warsztaty poświęcone wykonaniu kartek świątecznych.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:0000-00-00
Data publikacji:0000-00-00
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:16230