Z życia przedszkola

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

Artykuły

DZIEŃ WODY

Przejdź do - DZIEŃ WODY

22 marca dzieci z Publicznego Przedszkola w Seceminie obchodziły Światowy Dzień Wody.
Z tej okazji wszyscy przyszli ubrani na niebiesko. Ten dzień miał na celu rozwijanie zainteresowań dzieci o otaczającym je świecie oraz rozbudzenie poczucia odpowiedzialności za istniejące niewielkie zasoby wody pitnej; uświadomienie znaczenia wody dla życia i zdrowia ludzi, zwierząt i roślin.

DZIEŃ KOBIET

Przejdź do - DZIEŃ KOBIET

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca w naszym Przedszkolu odbyła się uroczystość z tej okazji. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki.

BAL KARNAWAŁOWY

Przejdź do - BAL KARNAWAŁOWY

Karnawał to czas przepełniony muzyką i zabawą, a ważnym elementem tego okresu są bale karnawałowe, na które przedszkolaki wyczekują od wielu tygodni. Bale karnawałowe, mimo pandemii, odbyły się również w naszym przedszkolu. By ograniczyć ryzyko związane z pandemią, każda z grup bawiła się w swojej sali.

ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA

Przejdź do - ŚWIATOWY DZIEŃ KOTA

W lutym dzieci z Publicznego Przedszkola w Seceminie obchodziły nietypowe święto „Światowy Dzień Kota”.

DZIEŃ BABCI I DZIADKA

Przejdź do - DZIEŃ BABCI I DZIADKA

W Publicznym Przedszkolu w Seceminie odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Niestety z powodu trwającej nadal pandemii nie można było gościć dziadków w salach przedszkolnych, pomimo, iż święto to na stałe wpisało się do kalendarza przedszkolnych uroczystości. Jednak ani przedszkolaki, ani panie nauczycielki nie zapomniały o tych wyjątkowych członkach naszych rodzin. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno – miłość babci i dziadka, za którą dzieci serdecznie chciały podziękować.

DZIEŃ ZIEMI W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU W SECEMINIE

Przejdź do - DZIEŃ ZIEMI W PUBLICZNYM PRZEDSZKOLU W SECEMINIE

Co roku 22 kwietnia, na całym świecie obchodzone jest wyjątkowe święto – Międzynarodowy Dzień Ziemi. Celem święta jest promowanie proekologicznych postaw w społeczeństwie oraz budowanie wspólnej odpowiedzialności za Ziemię.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY

W dniu 22 marca 2021 r. dzieci z Publicznego Przedszkola w Seceminie wzięły udział w tradycyjnym obrzędzie ,,pożegnania zimy- powitania wiosny”. Powitanie wiosny to dla każdego przedszkolaka wyjątkowe wydarzenie. Ogromne emocje wśród naszych przedszkolaków, wzbudziły już same przygotowania.

DZIEŃ KOBIET W PRZEDSZKOLU

Dzień Kobiet to wyjątkowy dzień, ważny dla wszystkich kobiet, zarówno tych dużych, jak i małych. 8 marca w Publicznym Przedszkolu w Seceminie również świętowaliśmy tę okazję.. Radosna atmosfera panowała już od samego rana. W tym szczególnym dniu wszystkie kobietki otrzymały serdeczne życzenia i upominki.

PASOWANIE NA PRZEDSZKOLAKA - GRUPA "PSZCZÓŁKI"

Pasowanie na Przedszkolaka to wyjątkowa uroczystość w życiu dzieci, które we wrześniu 2020 r. po raz pierwszy rozpoczęły swoją przygodę z przedszkolem.

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:0000-00-00
Data publikacji:0000-00-00
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:17781