LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

  • Zapisz tekst bieżącej strony do PDF
  • Drukuj zawartość bieżącej strony

25 sie 2020

LISTY DZIECI PRZYJĘTYCH DO PUBLICZNEGO PRZEDSZKOLA W SECEMINIE W ROKU SZKOLNYM 2020/2021

GRUPA I:     KRASNOLUDKI    (3-4LATKI)

wychowawca: mgr Urszula Przepiórkowska

godz. pracy oddziału: 8.30 - 14.30

  1. BEM ALEKSANDRA

  2. CHMIELEWSKI GUSTAW

  3. FATYGA FILIP

  4. FATYGA NELA

  5. GOSEK ARTUR

  6. GUL EMILIA

  7. KIJAS FRANCISZEK

  8. KOWALSKI MICHAŁ

  9. LENTAS KUBA

  10. LUBOŃ WIKTORIA

  11. MAGDZIARZ MIŁOSZ

  12. MAJEWSKA NADIA

  13. MUSIAŁ INGA

  14. PAWLIK BARBARA

  15. PIGULAK ALEKSANDRA

  16. STEFAŃSKA POLA

  17. SZTAJNOWSKA LENA

  18. ŚNIGUCKA OLIWIA

  19. WASIK GABRIELA

  20. WIŚNIEWSKI EMIL

  21. ZALAS SEBASTIAN

  22. ZASUŃ NINA

  23. ZIMOLĄG MIKOŁAJ

  24. ZIÓŁKOWSKA OKSANA

  25. ZNOJEK JAKUB


 

GRUPA II:     TYGRYSKI    (4-5LATKI)

wychowawca: mgr Anna Nowaczek

godz. pracy oddziału: 7.00 - 16.00

  1. ADAMCZY RÓŻA

  2. CZOK NATAN

  3. GOSEK ALEKSANDER

  4. JAGIEŁA EMILIA

  5. JASIŃSKI JAKUB

  6. JASIŃSKI KACPER

  7. KLIMAS WIKTOR

  8. KOŁODZIEJCZYK OLIWIA

  9. KRUK ANTONI

  10. KRZYSZTOFIK MARIA

  11. KURZAK NATALIA

  12. ŁĄGIEWKA STANISŁAW

  13. MAŁECKI FILIP

  14. PIETRALIK BARBARA

  15. PILARSKI MIŁOSZ

  16. POPCZYK JULIA

  17. SOBALA KLAUDIA

  18. STOLARSKA AMELIA

  19. SZYDŁOWSKI OSKAR

  20. WALASEK ZUZANNA

  21. WIEKIERA MIKOŁAJ
  22. WŁODARSKA MAJA

  23. WOJTASIK NATALIA

  24. WÓJCIK ANTONI

  25. ZALAS ZOFIA

 

GRUPA III:     SMERFY     (5LATKI)

wychowawca: mgr Kamila Wiśniewska

godz. pracy oddziału: 9.00 - 14.30

  1. BARTYZEL KINGA

  2. CIPIOR FABIAN

  3. GIL EWELINA

  4. GLINKA EMILIA

  5. KACZMAREK EMIL

  6. KOCHANOWSKA MAJA

  7. KOŁDON MARIA
  8. KRÓLICA FILIP

  9. KUCHAREK ANASTAZJA
  10. KURZELEWSKI JAKUB

  11. LECIŃSKA KATARZYNA
  12. LIS KAROL

  13. ODULIŃSKI BARTŁOMIEJ

  14. POLAK ŁUCJA
  15. POŚPIECH DOMINIK

  16. PRYSAK NIKOLA

  17. SKRZYPCZYK MARCEL

  18. SOBALA IGOR

  19. SOWA NIKOLA

  20. ŚNIGUCKI KRYSTIAN

  21. TOKARSKA ZOFIA

  22. WARDZYK FABIAN
  23. WICHROWSKA ROKSANA
  24. WIEKIERA NIKOLA

  25. WOŹNIAK SZYMON 

 

GRUPA IV:     PUCHATKI    (6LATKI)

wychowawca: mgr Diana Lis

godz. pracy oddziału: 9.00 - 15.00

  1. ADAMCZYK DAWID

  2. BANIAK JULIA

  3. CHMIELEWSKA MARCELINA

  4. CHMIELEWSKI ANTONI

  5. CIERPIŃSKI OSKAR

  6. GIEROŃ DOMINIK

  7. JASKULSKA LENA

  8. KLIMAS ALAN

  9. KOSTECKI MARCEL
  10. KOWALSKA LENA

  11. KOWALSKA-JANKO BARBARA

  12. KRZYSZTOFIK HUBERT

  13. KWIATKOWSKI OSKAR

  14. ŁYSIAK OLIWIER

  15. MATYŚKIEWICZ WIKTORIA

  16. MROŻEK MAJA

  17. NAPORA MARTA

  18. OSTROWSKA NIKOLA
  19. PUSTUŁ TOMASZ

  20. ŚNIGUCKA LILIANA

  21. TOKARCZYK JULIA

  22. WASIK WOJCIECH

  23. WAWRZAK IGOR

  24. ŻESŁAWSKA JULIA

GRUPA V:     PSZCZÓŁKI    (3-4LATKI)

wychowawca: mgr Małgorzata Stochel

godz. pracy oddziału: 8.00 - 13.30

  •  

 

  1. BARAN MICHAŁ

  2. BARTYZEL BARBARA

  3. BETCHER PAULINA
  4. CHUDY BARTŁOMIEJ

  5. CIUPIŃSKI JAKUB

  6. CURYŁO NIKOLA
  7. DOŁOWACKI FILIP

  8. GIELNIEWSKI MIŁOSZ

  9. GŁODKOWSKA HELENA
  10. GOSEK ADRIANNA

  11. GRZYBEK MARCEL

  12. JAGIEŁA KACPER
  13. JĘDRAS MIŁOSZ

  14. KURZAK GRZEGORZ
  15. LENTAS KAJETAN

  16. MUSIAŁ ALICJA

  17. PIĄTKOWSKA NATALIA
  18. POŚPIECH ŁUCJA

  19. SADOWSKA ZUZANNA

  20. SOBALA OLIWIER

  21. ŚLĘZAK MARCELINA

  22. SZYMAŃSKA VANESSA  

  23. ZBOROWSKA NATALIA

 

LISTA REZERWOWA

Dzieci urodzone w pierwszym kwartale 2018r

24. SŁOMIŃSKA OLIWIA

25. ZALAS ANTONINA

26. WILK ŁUCJA

27. WILK KAJETAN

28. DYSZKOWSKA MARTA

 

GRUPA VI:    BIEDRONKI    (5-6LATKI)

wychowawca: mgr Krystyna Myśler

godz. pracy oddziału: 9.00 - 14.30

 

  1. CZOK MICHAŁ

  2. CURYŁO SYLWESTER
  3. GRUDNIEWSKA NADIA

  4. JĘDRAS LENA
  5. JĘDRAS BARTOSZ 

  6. KOPEK NORBERT

  7. KOZDĘBA OLIVIA

  8. KOZERA ALAN

  9. KRZYSZTOFIK ROKSANA

  10. PAWLIK KAROL

  11. PODSIADŁO MARCEL

  12. POŚPIECH PATRYCJA

  13. PYTLIK NIKOLA

  14. RAJCA OSKAR

  15. SIWEK JULIA

  16. STOLARSKI IGOR

  17. ŚLIWIŃSKA JUDYTA

  18. ŚMIETANA NIKOLA

  19. WIŚNIEWSKA EWELINA

  20. WIZEMBERG NIKOLA

  21. ZASUŃ FILIP
  22. ZIMOLĄG MICHALINA

  23. ZIÓŁKOWSKI DAWID

  24. ŻESŁAWSKA IZABELA

  25. ŻMUDA LENA

     

 

 


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Rozwiń Metryka

Podmiot udostępniający informację:
Data utworzenia:2020-08-25
Data publikacji:2020-08-25
Osoba sporządzająca dokument:
Osoba wprowadzająca dokument:
Liczba odwiedzin:1145