1 mar 2022

W Publicznym Przedszkolu w Seceminie odbyły się uroczystości z okazji Dnia Babci i Dziadka. Niestety z powodu trwającej nadal pandemii nie można było gościć dziadków w salach przedszkolnych, pomimo, iż święto to na stałe wpisało się do kalendarza przedszkolnych uroczystości. Jednak ani przedszkolaki, ani panie nauczycielki nie zapomniały o tych wyjątkowych członkach naszych rodzin. Świat się zmienia, ale nie zmienia się jedno – miłość babci i dziadka, za którą dzieci serdecznie chciały podziękować.

Więc dlaczego by nie zrobić filmiku dla wspaniałych seniorów lub poprzesyłać tysiąca całusów na zdjęciach? Zatem występy z okazji tego szczególnego dnia zostały przeniesione w sferę wirtualną, prezenty zostały doręczone do rąk własnych babć oraz dziadków. Możemy się tylko domyślać, że uściski i buziaki były czułe jak zawsze, a cała sytuacja jeszcze bardziej pozwoliła docenić, jak wielkim skarbem jest babcia i dziadek.

Nasza cała przedszkolna załoga raz jeszcze życzy wszystkim babciom i dziadkom dużo zdrowia, bo wszyscy wiemy, jakie jest ono ważne.

Zapraszamy do oglądania fotorelacji z uroczystości na naszym przedszkolnym FB .

• Powiększ zdjęcie KRASNOLUDKI

KRASNOLUDKI