DZIEŃ BABCI I DZIADKA W PRL - grupa Smerfy

29 sty 2024

A co jeśli dziadek i babcia poznali się stojąc w kolejce do sklepu? Takie pytanie zadały sobie przedszkolaki z grupy Smerfy z Publicznego Przedszkola w Seceminie, które przygotowały wyjątkowe przedstawienie z okazji dnia Babci i Dziadka.

Ich dziadkowie przez chwilę mogli powrócić wspomnieniami do czasów PRL-u, a to dzięki kultowym tekstom i pięknym piosenkom z tamtych czasów, klimatycznym strojom młodych aktorów oraz dekoracji, pośród której znalazły się plakaty z tamtego okresu, charakterystyczna waga sklepowa czy kultowa pralka Frania.

Dziadkowie ze wzruszeniem i uśmiechem oglądali przedstawienie, wracali wspomnieniami do lat, gdy stało się w kolejkach „bo rzucili coś do sklepu”, gdy nie było komórek, a pożywić można było się w barze mlecznym.

Mamy nadzieję, że dla wszystkich gości była to niesamowita podróż pełna radości, uśmiechu i wzruszenia.

Data utworzenia:2024-01-29
Data publikacji:2024-01-29